Doğum saatim kesin değil. Nasıl bulabilirim?
Astroloji bölümünde doğum saatinizi 10 dakikalık aralıklarla değiştirerek doğum haritanızı çıkartabilir ve elde edeceğiniz yorumlardan size en çok uyanı belirleyip yaklaşık bir saat bulabilirsiniz. Bu yöntemde elde edeceğiniz sonuçta hata ve yanılma payınız olabilir.

Bir ezan saatinde doğduğunu bilenler için doğum saatlerini belirli bir yaklaşıklıkla ve hemen öğrenmelerini sağlayan ücretsiz bir servisimiz bulunuyor. Buraya tıklayıp doğduğunuz yıl bilgilerini girerek Evrensel Namaz Saatleri hesaplayıcımızdan yararlanarak doğum saatinizi yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz. Daha sonra üstte açıkladığımız yöntemi deneyebilirsiniz.

Astrolojide bilinmeyen doğum saati en iyi yaklaşıklıkla Doğum Haritasını Düzeltme (Rektifikasyon) yöntemi ile belirlenir. Deneyimli bir danışman ile yüzyüze görüşülerek doğum saatinin tespit edilebilmesi mümkündür. Sitemizde doğum haritasını düzeltme hizmeti verilmemektedir. Astroloji yazıları bölümümüzde doğum haritasını düzeltme konusunda teknik ve pratik bilgiler bulabilirsiniz.
  • 31.289

Etiketler