Medyada Yorumcu - 2001

Medyada Yorumcu - 2001

Türkiye'nin ilk Astroloji sitesi Yorumcu® olarak, yayına başladığımız 1999 yılından bu yana gerek kullanıcılarımızın gerekse medyanın ilgi odağı olma özelliğini her zaman koruduk.

Türkiye'de İnternet'in henüz emeklediği günlerde, bugün bile diğer sitelerin sağlayamadığı servis ve içerikleri sunuyorduk. Konumuzda sayısız ilke ve başarılara imza atan lider bir site olduk.

Aşağıdaki haberlerin sitemizi ilk kez ziyaret eden konuklarımızın bizi daha iyi tanımasına yardımcı olacağını umuyoruz.

Tüm haberler

10 Mart 2001 - Hürriyet - Kadınların Yeni Moda Adresleri
Yapılan son araştırmalar Türk internet kullanıcıları arasında kadınların yüzdesinin giderek büyüdüğünü gösteriyor. Buna karşılık kadınların ilgi alanına yönelik Türkçe içerikli internet sitelerinin sayısı aynı hızla artmıyor. İşte size az sayıdaki Türkçe siteleri kolayca bulmanız, çok sayıdaki İngilizce site içinde de kaybolmamanız için pratik bir adres rehberi...

ASTROLOJİ
www.yorumcu.com Kişisel doğum haritası, aşk ölçer, arkadaşlık kulubü.

Nisan 2001 - PC Magazine Türkiye - Top 100 Web Sitesi
10 kategoride Türkiye'den ve dünyadan en iyi Web sitelerini seçtik. Bu siteler, tasarım, performans, güvenlik ve kullanışlılık açısından değerlendirildi. Yarısı yerli yarısı yabancı, işte Top 100 Web sitesi huzurlarınızda!

YAŞAM - EĞLENCE
Yorumcu - www.yorumcu.com
Internetin en güzel tarot açılımları burada. Hafife almayın bu siteye uğramadan güne başlamayan binlerce insan var. Kör nokta, keltik çapraz gibi şeyleri duymuş muydunuz? Burç uyumlarını biliyor musunuz? Duyu ötesi algılama yeteneğiniz var mı? Uğrayın, öğrenin.

Etiketler

yorumcuhabermedyada yorumcu