Medyada Yorumcu - 2002

Medyada Yorumcu - 2002

Türkiye'nin ilk Astroloji sitesi Yorumcu® olarak, yayına başladığımız 1999 yılından bu yana gerek kullanıcılarımızın gerekse medyanın ilgi odağı olma özelliğini her zaman koruduk.

Türkiye'de İnternet'in henüz emeklediği günlerde, bugün bile diğer sitelerin sağlayamadığı servis ve içerikleri sunuyorduk. Konumuzda sayısız ilke ve başarılara imza atan lider bir site olduk.

Aşağıdaki haberlerin sitemizi ilk kez ziyaret eden konuklarımızın bizi daha iyi tanımasına yardımcı olacağını umuyoruz.

Tüm haberler

3 Ocak 2002 - Tempo Dergisi - 2002 Astrorehber Burçlar Eki
Doğum Haritanız İnternet'te (*)
www.yorumcu.com internet adresindeki Yorumcu.com, Astroloji sanatını evimizdeki ya da işyerimizdeki bilgisayarlara tüm detaylarıyla taşıyan astroloji portalıdır. Sitedeki Astrorehber® programı, Türk interneti'inde ilk kez verilen bir hizmetle, doğum tarih bilgilerinizi yazdığınızda doğum haritanızı online hesaplayıp yorumlamaktadır.

TEMPO okuyucularına, 15 Ocak 2002 tarihine kadar Yorumcu.com / Astrorehber®'den alacakları astroloji raporları için %40 indirim uygulanmaktadır. Bu indirimden yararlanmanız için yapmanız gereken tek şey sitenin www.yorumcu.com/astrorehber adresini ziyaret etmek.

(*) Tempo Dergisi için 2001 yılında hazırladığımız Astrorehber eki ile, 1 Eylül 2000 tarihinde yayına aldığımız Türkiye'nin doğum haritası hesaplayıp Astroloji raporları çıkaran İLK ve TEK çevrimiçi Astroloji yazılımı Astrorehber®'i geniş kitlelere tanıttık.

Mart 2002 - Max Dergisi - Max PEOPLE
Bilgisayar yazılımında fal - Altan Yıldız
Türkiye'nin en iyi astroloji, fal ve parapsikoloji sitesi yorumcu.com'un yaratıcısı. '65 İstanbul doğumlu, '87 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümünde lisans, ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde yüksek lisans öğrenimi yapmış. Üniversite öğrenimi sırasında biyoelektrik işaretlerin sayısallaştırılması ve kalp hastalıklarının bilgisayar yardımıyla teşhisi, elektronik devrelerin bilgisayar simülasyonları, analiz ve sentez konularında çeşitli çalışmalarda bulunmuş. Yine aynı yıllarda Kirlian Fotoğraf Tekniği adı verilen ve vücuttaki biyoenerji alanının görüntülenmesini sağlayan elektronik cihazı, Türkiye'de ilk kez yeniden yapmış.

'99 yılında yorumcu.com'u kurdu. Sitede Astrorehber, Doğum Haritası, Psikolojik Portre, El Falı, Numeroloji, Tarot, Kahve Falı, I-Ching gibi interaktif hizmetler var.

6 Nisan 2002 - Star Gazetesi - Bilim Teknoloji
Neyse Halin
Birçok insan için hayatının haritası olarak kabul ettiği Astroloji ve Fal, internet sayesinde birçok yeniliklerle bir tık ötenizde... İşte size keyifli vakit geçirebileceğiniz Astroloji siteleri..

https://www.yorumcu.com
Günlük falınızı okuduktan sonra ‘Aşk Ölçer'e uğramayı ihmal etmeyin.

Mayıs 2002 - Milliyet Gazetesi - Kadına Özel / Diyet

İnsanların davranışlarında etkin olduğuna inanılan burçlar, yemek yeme alışkanlıklarında da belirleyici olabiliyor. Bu yüzden diyet yaparken burcunuzun özelliklerine uygun davranmak en akıllıca olanı...

Dünyada pek çok insan uyguladıkları diyetlerle sadece kilo vermeyi değil, doğru ve sağlıklı beslenerek ideal kilosunu da korumayı amaçlıyor. Bu amaçla hazırlanan diyetlere bir yenisi daha eklendi. Kan grubuna göre diyetten sonra şimdi de burçlara göre diyeti uygulayabilirsiniz.

"www.yorumcu.com" adlı siteye göre göre, burçlarına göre kişilerin yeme alışkanlıkları, yapmaları gereken diyetler, yemeleri ve yememeleri gerekenler şöyle...

11 Aralık 2002 - Tempo Dergisi - 2003 Astroloji Eki
Tempo dergisi için 2003 Astroloji ekini hazırladık.

2003'e genel bakış.
Sağlık, ev ve aile yaşamı.
Ay burcunuz nedir? Sizi nasıl etkiler?

18 Aralık 2002 - Tempo Dergisi - 2003 Astroloji Eki
Tempo dergisi için 2003 Astroloji ekini hazırladık.

Aşk ve sosyal yaşam.
Mali durum ve meslek yaşamı.
Kendini geliştirme
Yükselen burcunuz nedir?
Burçlara göre uyum tablosu.

Etiketler

yorumcuhabermedyada yorumcu