Üye olmadan ürün satın alabilir miyim?
Marketimizde yer alan Astrorehber Astroloji raporları, Akrofonoloji raporu ve e-kitap gibi tüm ürünler Yorumcu üyeliğinden bağımsız olarak satılmaktadır.

Sitemizde eğer üyeliğiniz yoksa, ilk ürün alışverişiniz sırasında Yorumcu Üyeliği ücretsiz olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle yeni bir ürün almadan önce Yorumcu üyeliği satın almanıza gerek olmaz.

Bir ürün alışverişiniz ile birlikte, ürünün anlaşılırlığını kolaylaştırmak ve kullanılmasına yardımcı olmak amacı ile bir Yorumcu Üyelik Dönemi hediye edilmektedir. Üyelik dönemi boyunca Servisler'den sınırsız olarak yararlabilirsiniz.

Ürünlerin sipariş sayfalarında hediye üyelik dönemini görebilir, ürünü satın aldıktan sonra ihtiyaç halinde üyelik döneminizi dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Satın alınan e-kitap ürünleri e-posta ile gönderilmemektedir. Yorumcu üyeliğiniz satın aldığınız raporları, e-kitapları vb. iki ay boyunca dilediğiniz zaman indirmenize yardımcı olmakta, tüm ürünleriniz hesabınız altında görülebilmektedir.
  • 11.057

Etiketler

üyelikyeni kayıtrapor